Stock Board - forum fotografii stockowej
Miłe zaskoczenie na Fotolii - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Miłe zaskoczenie na Fotolii (/watek-mile-zaskoczenie-na-fotolii.html)



RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - Esdras - 2015-11-21

A o jakiej ilości pobrań mowa jeśli mozna zapytać, taka tydzień powiedzmy( Warszawa nocą ) bo tą fotkę widziałem w najlepsiejszychSmile


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - fotorince - 2015-11-21

Nie wiem, nie liczę pobrań w danym miesiącu danej fotki i nawet nie za bardzo wiem jak to sprawdzić....ale powiem tak....błyskawicznie wbiła się na drugie miejsce w moim pf i powoli zaczyna doganiać już pierwsze miejsce.


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - K_K - 2015-11-24

pierwszy raz mam tyle cyferek Icon_cheesygrin
"Prowizja netto: 0.880000000001"

Edit: właśnie doszło 0.470800000001 wcześniej takie ułamki mi się nie trafiały, a dziś dwa razy Smile


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - Arek - 2015-11-27

Zmiana stawki konwersji dla Dostawców
No nareszcie:
Drogi Dostawco,

Twój talent i zaangażowanie są przez nas bardzo cenione. Ze względu na zmiany kursu złotówki mające miejsce na przestrzeni ostatniego czasu, zdecydowaliśmy o dostosowaniu mechanizmu wypłat dla dostawców posiadających konta w polskiej strefie serwisu Fotolia.

Począwszy od 28 listopada br., każdy kredyt przy konwersji będzie miał wartość 4 zł, zamiast dotychczasowych 3 zł. Ta zmiana będzie miała zastosowanie do wszystkich wypłat zgłoszonych od tej daty.

Pozdrawiamy,
Zespół Fotolia / Adobe Stock


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - GregorK - 2015-11-27

(2015-11-27, 11:52:24)Arek napisał(a): Zmiana stawki konwersji dla Dostawców
No nareszcie:
Drogi Dostawco,

Twój talent i zaangażowanie są przez nas bardzo cenione. Ze względu na zmiany kursu złotówki mające miejsce na przestrzeni ostatniego czasu, zdecydowaliśmy o dostosowaniu mechanizmu wypłat dla dostawców posiadających konta w polskiej strefie serwisu Fotolia.

Począwszy od 28 listopada br., każdy kredyt przy konwersji będzie miał wartość 4 zł, zamiast dotychczasowych 3 zł. Ta zmiana będzie miała zastosowanie do wszystkich wypłat zgłoszonych od tej daty.

Pozdrawiamy,
Zespół Fotolia / Adobe Stock

to nie miłe zaskoczenie, a efekt ciężkich walk Icon_wink jest na to oddzielny watek. 


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - fotek - 2015-11-27

(2015-11-27, 12:19:06)GregorK napisał(a): to nie miłe zaskoczenie, a efekt ciężkich walk Icon_wink jest na to oddzielny watek. 

Juz sie tak nie dopominaj o pochwały Smile


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - GregorK - 2015-11-27

(2015-11-27, 13:03:31)fotek napisał(a): Juz sie tak nie dopominaj o pochwały Smile

dlaczego nie, lubię być głaskany Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin ?


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - Claudia - 2015-11-27

To ja głaszczę Icon_cheesygrin

Z rańca obudził mnie mail i ucieszyłam się, że Fotolia taka łaskawa. Wchodzę do Was obejrzeć co Wy o tym myślicie a tu się okazuje, że to Wy wzięliście sprawy w swoje ręce i jak powstańcy poszliście po swoje!

BRAWO! Icon_cheesygrin


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - richart - 2015-12-01

A ja wrócę do kwestii "sporu" czy warto ustawiać max. stawkę za fotografie w systemie X czy nie. Warto!
Dziś wpadła mi licencja rozszerzona  "X"  za jedną z moich latarni morskich na Sylcie, i mam 25 a nie 15 kredytów. Trochę na to czekałem.
Niby nic, a cieszy Smile


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - yuma2 - 2015-12-01

(2015-12-01, 17:29:38)richart napisał(a): A ja wrócę do kwestii "sporu" czy warto ustawiać max. stawkę za fotografie w systemie X czy nie. Warto!
Dziś wpadła mi licencja rozszerzona  "X"  za jedną z moich latarni morskich na Sylcie, i mam 25 a nie 15 kredytów. Trochę na to czekałem.
Niby nic, a cieszy Smile

Gratuluje! choc ja zostane przy swoich niskich cenach Smile
jak mawia stare powiedzenie sell cheap - stack highIcon_cheesygrin