Stock Board - forum fotografii stockowej
Miłe zaskoczenie na Fotolii - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Miłe zaskoczenie na Fotolii (/watek-mile-zaskoczenie-na-fotolii.html)



RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - yuma4 - 2015-11-06

Nie wiem co i jak za bardzo ale fota sprzedala sie za $34.89

[Obrazek: F_94079160_150.jpg]

Milo a jakze, ogolnie zaobserwowalem 38% wzrost sprzedazy na Fotolia tak suby jaki kredyty, na pewno ma to zwiazek z przedluzeniem promocki o miesiac, mam nadzieje ze trend sie utrzyma.


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - Esdras - 2015-11-06

Osobiście najbardziej lubię subskrypcje za 3.30 fajna sprawa.


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - tomek1961 - 2015-11-09

Przed chwilą miłe miłe zaskoczenie , bez szału ale jednak- 15 zdjęć pobranych  za jednym podejściem w ciągu 3 minut.
Pobrania w subskrypcji XL poi 0,5 kredyta każde czyli 7,5 kredyta razem.
Wszystkie zdjęcia to ptaki i ssaki wolno żyjące.
Icon_cheesygrin Icon_mrgreen


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - RedMoon - 2015-11-09

Gratulacje. Smile

Miałem tam kiedyś podobną akcję, też mi ktoś kupił w ciągu pół godziny 23 zdjęcia z polskich Tatr.

Co ciekawe do dzisiaj mam na Fotolii 2 najlepsze dni w ilości pobrań, których jeszcze nie pobiłem na Shutterstosk'u. Icon_wink


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - borzywoj - 2015-11-09

hmm może dzisiaj był "dzień serii" na fotolii bo u mnie poszło z 7 zdjęć Wrocławia Icon_wink


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - bluefilter - 2015-11-20

Fotka stół świąteczny trafił na tapetę najlepszej sprzedaży.
Pogratulować $ po "atrakcyjnym kursie"........


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - fotek - 2015-11-20

(2015-11-20, 22:15:45)bluefilter napisał(a): Fotka stół świąteczny trafił na tapetę najlepszej sprzedaży.
Pogratulować $ po "atrakcyjnym kursie"........

Dzieki... jakkolwiek tylko 5 szt dzisiaj zeszło :0


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - yuma2 - 2015-11-20

Fajna fota panie Fotek
Zauwazylem ze na Fotolia w najnowsze i best sellers, w roznych krajach sa nieco inne foty, moja jest w bestach tygodnia w PL i fakt idzie ostro do przodu, ale kiedys inna byla w najlepszych dnia na UK choc sprzedala sie jeden raz , nigdy nie moge zrozumiec tego ich wyboru ale zawsze to jakas promocja


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - fotek - 2015-11-21

(2015-11-20, 23:57:45)yuma2 napisał(a): ... nigdy nie moge zrozumiec tego ich wyboru ale zawsze to jakas promocja

Kiedys robilismy sledztwo i wyszło, ze te bestsellery to pic na wode fotomontaz


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - fotorince - 2015-11-21

(2015-11-21, 00:28:45)fotek napisał(a): Kiedys robilismy sledztwo i wyszło, ze te bestsellery to pic na wode fotomontaz

Nie do końca Sławku.....też tak kiedyś myślałem ale jedna moja fota siedzi już tam ze 2 miesiące albo i lepiej....i idzie jak burza cały czas. Ale fakt że siedzi również w tych najlepiej się sprzedających w miesiącu, może to robi różnicę?
Nie wiem, wiem natomiast to że jak się już na dłużej tam fota zadomowi to.....siwy dym Icon_wink