Stock Board - forum fotografii stockowej
Miłe zaskoczenie na Fotolii - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Miłe zaskoczenie na Fotolii (/watek-mile-zaskoczenie-na-fotolii.html)



RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - fotorince - 2014-12-12

Filmy dobre....ale za taki przebieg migawki i tyle roboty?
Nie sądzę żeby aż tyle zarobiło ale życzę oby.


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - Nightman - 2014-12-12

(2014-12-12, 17:55:09)fotorince napisał(a): Filmy dobre....ale za taki przebieg migawki i tyle roboty?
Nie sądzę żeby aż tyle zarobiło ale życzę oby.

...eeeetam zbyt dużą wagę przywiązujesz do "młotka", aparat to jak młotek dla kowala jeśli kowal nie zarobi na młotek to powinien zostać... no tym co w te miechy dmucha jak mu tam, aaa pomocnikiem kowala. Ten film to czysty Spielberg


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - SHaiith - 2014-12-12

(2014-12-12, 20:52:25)Nightman napisał(a): ...eeeetam zbyt dużą wagę przywiązujesz do "młotka", aparat to jak młotek dla kowala jeśli kowal nie zarobi na młotek to powinien zostać... no tym co w te miechy dmucha jak mu tam, aaa pomocnikiem kowala. Ten film to czysty Spielberg

dzięki, a co do puszki, to ja dokładnie tak podchodzę do tego. Jest to narzędzie. Kiedyś ktoś mi zadał podobne pytanie. Czy nie szkoda mi sprzętu. Na to odpowiedziałem.
Czy Michał Anioł odmówiłby zrobienia pięknej rzeźby bo młotek by mu sie zużył? Albo pędzel stracił włos i  musiałby kupić nowy. Jasne, że nie. Od razu uprzedzam czepialskich, nie porównuje się do Michała Anioła Smile.
Ale ja właśnie tak podchodzę do sprzętu jak do narzędzia, to ono ma mi służyć a nie ja jemu.
PS. 7D to już mój stary młotek, chyba 80 tyś. ma przebieg, mogę go dobić, fotki robię 5DMKIII, a 7D i 50D to backup, który służy do poklatkowych fotek.
Zresztą samo body to niewielka inwestycja. Jeżeli chcemy robić dobre filmiki poklatkowe to trzeba kupić slider ze sterownikiem i silnikiem krokowym a to koszt min 4k zł, dobry program do skłądania takich filmików to kolejny 1000  zł. Nie mówiąc o tym, że aby robić rewelacyjne filmiki to trzeba podróżować w ciekawe miejsca.
Ale czego się nie robi dla świetnych zdjęć i ciekawej przygody Smile.


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - fotorince - 2014-12-12

(2014-12-12, 20:52:25)Nightman napisał(a): ...eeeetam zbyt dużą wagę przywiązujesz do "młotka"...... Ten film to czysty Spielberg

Pogadamy jak "młotek" padnie Icon_razz
A co filmiku i Spielberga....zobacz co robi Konrad Bąk....i w sumie tyle;]


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - Nightman - 2014-12-13

Oczywiście, że nie chciałbym aby mój "młotek" padł Icon_cry  ale już dawno jego zakup mi się zwrócił (swoja drogą muszę sprawdzić jaki ma przebieg i aż się boję sprawdzać). A co do Konrada to faktycznie robi ciekawe i zapewne kasowe zdjęcia ale film Jacka bardziej mi się spodobał a to dlatego, że nakręcił go bardzo profesjonalnie przez co robi kolejny krok w karierze.


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - fotorince - 2014-12-13

Nigdzie nie wspominałem że Jacka film jest zły,wręcz odwrotnie.

A o Konradzie wspomniałem bo miałem na myśli też filmy,tyle że jego.
Proszę Icon_wink
Film Konrada


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - Esdras - 2014-12-14

Widziałem ten film w anglojęzycznym wydaniu ze dwa lata temu Smile ciekawe kto z kogo czerpał inspiracje...?Smile


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - nimnull - 2014-12-16

Może i nie kokosy, ale coś innego niż kury i tekstury Icon_wink
KLIK
20, dla mnie 4


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - kreatorex - 2015-01-08

Ja się pochwale umieszczeniem jednej mojej grafiki w najnowszych plikach..niestety ludzie tylko oglądają, jednak jakiś "fun" jest Smile.

http://pl.fotolia.com/id/75584750

[Obrazek: 400_F_75584750_ulomTRSBH2c7byv0TSfyJ4YrLvVECEsx.jpg]


RE: Miłe zaskoczenie na Fotolii - alga38 - 2015-01-08

hheheh... ja nie wiedziałam, że Ty taki zdulny jesteś Icon_wink