Stock Board - forum fotografii stockowej
Fotografowane banknoty - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Fotografowane banknoty (/watek-fotografowane-banknoty.html)

Strony: 1 2


Fotografowane banknoty - piotradamski - 2008-11-24

Witam wszystkich
Wyslalem do Shutterstock kilka zdjec banknotow, niestety nie przeszly. W uzasadnieniu dostalem taki opis:

Trademark--Contains potential trademark or copyright infringement--not editorial.
We can no longer accept pound notes or coins or anything with the Queen on it as RF

Wiec co mam zrobic i jak inni umieszczaja podobne zdjecia?
Dzieki za podpowiedzi i pozdrawiam


RE: Fotografowane banknoty - majszter - 2008-11-24

Ja tam widzę, że jednemu z forumowiczów wczoraj lub przedwczoraj zaakceptowali zdjęcia z kasą. Więc albo trafiłeś na inspektora "anty trademark", albo jeden z banknotów był widoczny w całości i dlatego nie przeszło zdjęcie.
Zdjęcie forumowicza, pewnie sam się do niego przyzna:
[Obrazek: 175351,1227381192,1.jpg]


RE: Fotografowane banknoty - Adiasz - 2008-11-25

Dokładnie, w Shutterstock odrzucaja z powodu 'Contains potential trademark' jak zawieje... dotyczy to zarowno banknotow jak chociazby map swiata...

mozesz za kilka dni sprobowac jeszcze raz Icon_wink


RE: Fotografowane banknoty - gonzo - 2008-11-25

Przedwczoraj przyjęli mi:

[Obrazek: 256354,1227375769,4.jpg]

A z tego co piszesz w pierwszym poście, ja raczej rozumiem, że odwalili za królową i że już nie przyjmują funtów papierowych i monet z królową a nie, że dla tego, że to zdjęcie kasy...


RE: Fotografowane banknoty - Ariene - 2008-11-25

Gonzo, ładny pliczek Icon_wink to ze stocka? Icon_cheesygrin


RE: Fotografowane banknoty - gonzo - 2008-11-25

(2008-11-25, 18:50:12)Ariene napisał(a): Gonzo, ładny pliczek Icon_wink to ze stocka? Icon_cheesygrin

Tak, do dziś uzbierałem ze stoków ok 3 takich.



Tylko nie plików, a banknotówIcon_razz


RE: Fotografowane banknoty - piotradamski - 2008-11-25

Dzieki, wiesz masz chyba racje bo juz ang banknotow to troche jest Smile zobacze co bedzie bo czekaja te same na dreamst...

PS Pliczek ladny Smile


Do tego zdjecia tez podali ten sam powod hehe a to nie krolowa...


RE: Fotografowane banknoty - Ariene - 2008-11-25

Temat mnie interesuje, bo sama wysłałam podobna sumkę do oceny(money)... Oczywiście nieprzyjęte, powód-zbyt podobna tematyka zdjęć. Nic nie było na temat zakazanych znaków...


RE: Fotografowane banknoty - piotradamski - 2008-11-28

Witam ponownie wiec na Dream... zdjecia banknotow przeszly bez problemu. Sperobuje na Shutterstock za jakis czas pojedynczo wrzucac hehe ciekawe czy sie uda. pozdrawiam


RE: Fotografowane banknoty - Tomy86 - 2008-12-24

U mnie też bez problemu pieniądze przyjmują
np.
[Obrazek: 70567,1199810444,2.jpg]

[Obrazek: 70567,1172353638,7.jpg]

Bardziej mnie wkurza że kolejny raz odwalili mi kostke rubika Icon_evil a w banku jest juz kilka wiec komuś udało się przepchać.