Stock Board - forum fotografii stockowej
Stół bezcieniowy własnej roboty - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Sprzęt (https://stock-board.info/forum-sprzet.html)
+--- Dział: Wyposażenie studia (https://stock-board.info/forum-wyposazenie-studia.html)
+--- Wątek: Stół bezcieniowy własnej roboty (/watek-stol-bezcieniowy-wlasnej-roboty.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Stół bezcieniowy własnej roboty - Wuja - 2008-10-28

Satysfakcja jest bezcenna. Pokazalby swoj wlasnej roboty stol ale nie mam czym sfocic Icon_cheesygrin


RE: Stół bezcieniowy własnej roboty - rachwal - 2008-10-28

(2008-10-28, 22:55:07)Wuja napisał(a): Satysfakcja jest bezcenna. Pokazalby swoj wlasnej roboty stol ale nie mam czym sfocic Icon_cheesygrin

Dzial Backstage stoi dla Was otworem ... mozna by tam w koncu cos konkretnego wrzucic, jak na razie chyba jedynie Monster cos tam pokazal.


RE: Stół bezcieniowy własnej roboty - fotek - 2008-10-28

(2008-10-28, 22:45:43)pershing napisał(a): Za 240 zł na allegro możesz kupić 50x100cm trochę mały, a nożyce się przydadzą. Zamierzam je sfocić w akcji i koszt się zwróciIcon_lol

W sumie dobra myśl. Ja swociłem swoja lampe CY i jak jakis czas temu liczyłem, to połowa jej kosztu sie spłaciła... ok 350 zł Smile


RE: Stół bezcieniowy własnej roboty - monster666 - 2008-10-29

(2008-10-28, 23:12:51)rachwal napisał(a): Dzial Backstage stoi dla Was otworem ... mozna by tam w koncu cos konkretnego wrzucic, jak na razie chyba jedynie Monster cos tam pokazal.

Wrzucał bym coś dalej, ale od 3 miesięcy nie robiłem zdjęć na stocki Smile


RE: Stół bezcieniowy własnej roboty - pershing - 2008-10-29

Czyżby zapał minął, czy tylko brak czasu?


RE: Stół bezcieniowy własnej roboty - monster666 - 2008-10-29

Cholerny brak czasu, od lipca zacząłem pracować a wczęśniej pisałem pracę magisterską i nie było już miejsca na nic więcej. Fajnie byłobyć studentem Icon_sad

Co do zapału to nie jest taki jak dwa lata temu, ale stocków rzucać nie zamierzam.


RE: Stół bezcieniowy własnej roboty - pershing - 2008-10-29

(2008-10-29, 16:25:57)monster666 napisał(a): Co do zapału to nie jest taki jak dwa lata temu, ale stocków rzucać nie zamierzam.

Szkoda, bo poważna konkurencja by odpadłaIcon_mrgreen


RE: Stół bezcieniowy własnej roboty - disarrays - 2008-10-29

Co do wysokości i stabilności - moja wersja wygląda podobnie (wrzuce pare fotek może niebawem) ale pomogłyby u Ciebie poprzeczne rurki. Dokup jeszcze ze 4 trójniczki, i wszystkie te długaśne badyle na których stoi cała konstrukcja przetnij na tej samej wysokości i zamontuj poprzeczne rurki. Jak nie będziesz potrzebował podświetlenia z dołu, wystarczy wyciągnąć kilka rurek i już obniżysz wszystko o połowe i dasz rade focić z pozycji siedzącego na podłodze Icon_cheesygrin
do tych rurek można także przymocować klipsy, dolną warstwę do odbijania światła, lampke, parasolke....etc.
Ja narazie szukam odpowiedniej plexi.. zrobiłam stół o większych gabarytach i chyba będe musiała pare hurtowni odwiedzić Icon_wink


RE: Stół bezcieniowy własnej roboty - pershing - 2008-10-29

Obiecane fotki ze stołu made in home:
1.
[Obrazek: nozyce1ha8.jpg]
2.
[Obrazek: nozyce3xf5.jpg]
3.
[Obrazek: boxcd1ac7.jpg]
4.
[Obrazek: tenis2fa2.jpg]

Teraz jeszcze keywords i do SSIcon_lol


RE: Stół bezcieniowy własnej roboty - disarrays - 2008-10-29

No dobra, a teraz poważnie.. mam źle skalibrowany monitor, czy biel (cienie) Twoich fotek widze na różowo? Icon_cheesygrin