Stock Board - forum fotografii stockowej
Podstawowe dane o ShutterStock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Podstawowe dane o ShutterStock (/watek-podstawowe-dane-o-shutterstock.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Podstawowe dane o ShutterStock - harley_ - 2015-05-14

mozesz pytanie czy kolejny inspektor będzie miał taka samą opinie bo to nie jest pewneSmile


RE: Podstawowe dane o ShutterStock - Lseker - 2015-05-14

Dziękuję za pomoc Smile


RE: Podstawowe dane o ShutterStock - yuma2 - 2015-05-14

(2015-05-14, 11:33:55)Lseker napisał(a): Witajcie, mam pytanie, przy weryfikacji wstępnej moich 10 zdjęć zaakceptowano 6 moich zdjęć, dostałem informację, że mogę ponownie składać aplikację... czy w związku z tym mogę przesłać ponownie te 6 zdjęć + 4 nowe? Bardzo proszę o pomoc, a jeżeli zapytałem w niewłaściwym wątku, proszę o wybaczenie. Smile

Ja wyslalem kilka, z tych ktore wczesniej zaakceptowano i czesc z nich odpadla. Warto wyslac nowe, najmocniejsze, te perfekcyjne. To troche taka loteria, ale daje przedsmak tego jak dziala inspekcjaIcon_cheesygrin


RE: Podstawowe dane o ShutterStock - gubernat - 2015-05-14

(2015-05-14, 11:33:55)Lseker napisał(a): Witajcie, mam pytanie, przy weryfikacji wstępnej moich 10 zdjęć zaakceptowano 6 moich zdjęć, dostałem informację, że mogę ponownie składać aplikację... czy w związku z tym mogę przesłać ponownie te 6 zdjęć + 4 nowe? Bardzo proszę o pomoc, a jeżeli zapytałem w niewłaściwym wątku, proszę o wybaczenie. Smile

Ja wysyłałem ponownie te zaakceptowane i było OK


RE: Podstawowe dane o ShutterStock - Lseker - 2015-05-14

Ok, to wyślę te zaakceptowane i dorzucę do nich nowe Smile zobaczę co będzie Smile. Z innej beczki - co ciekawe nie przeszło makro, które ma powodzenie na bigstocku. Czy można w takim razie zmniejszyć np. w Gimpie jego rozmiar i będzie np. mniej ziarna, będzie bardziej wyraźne? czy od razu rzrezygnować?


RE: Podstawowe dane o ShutterStock - fotek - 2015-05-14

(2015-05-14, 16:12:56)Lseker napisał(a): Czy można w takim razie zmniejszyć np. w Gimpie jego rozmiar i będzie np.  mniej ziarna, będzie bardziej wyraźne? czy od razu rzrezygnować?

Zanim zadasz kolejne pytanie, sugeruje prześledzić wątki "Przyjety na Shutterstock..." i "Powody odrzutów"


RE: Podstawowe dane o ShutterStock - Lseker - 2015-05-14

okej Smile


RE: Podstawowe dane o ShutterStock - Lseker - 2015-05-28

Dzień dobry ponownie Smile. Na Bigdtockphoto jest opcja w sprzedaży zdjęć z licencją rozszerzoną, tymczasem na Shuterstock nie doszukałem się żadnych umów, które należałoby zatwierdzić żeby sprzedawać zdjęcia z jakąkolwiek licencją. Moje pytanie jest następujące: czy w takim razie na Shutterstock 'u nie trzeba nic "odhaczać" i zdjęcia sprzedają się z licencją rozszerzoną, a jeśli tak nie jest to gdzie tego szukać ?


RE: Podstawowe dane o ShutterStock - milosz - 2015-05-28

account settings -> pod danymi adresowymi (z automatu jest to zaznaczone)


RE: Podstawowe dane o ShutterStock - Lseker - 2015-05-28

znalazłem, dziękuję Smile