![]() |
|
Tu narzekamy na Fotolię - Wersja do druku +- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info) +-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html) +--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html) +--- Wątek: Tu narzekamy na Fotolię (/watek-tu-narzekamy-na-fotolie.html) |
RE: Tu narzekamy na Fotolię - macherstudio - 2026-03-19 Misje ADOBE - zero obecnych Zwrot PP - zero zwróconych RE: Tu narzekamy na Fotolię - krzjag - 2026-03-19 (2026-03-19, 12:34:30)celafon napisał(a): Ooo, mam i jateż dostałem ze dwa tygodnie temu RE: Tu narzekamy na Fotolię - ranforest - 2026-03-19 U mnie 17marca zawitał zwrot, spodziewałem się większego zadość uczynienia, za te lata skubania moich zarobków. Ale spoko, lepsze to niż nic. RE: Tu narzekamy na Fotolię - BLADE - 2026-04-20 adobe stock jest prymitywny, wrzuciłem 40 filmów AI i wszystkie odrzucili, powód: "W trakcie recenzji stwierdzono, że praca zawiera elementy chronione prawem autorskim, zatem nie może zostać przyjęta do kolekcji. Elementy chronione prawem autorskim mogą występować na obrazie lub w jego opisie, tytule lub słowach kluczowych." podejrzewam że chodzi o głos ludzki wygenerowany przez AI, ale o tym nie wspomnieli... To prawda że odrzucają każde video AI z głosem? Pliki AI muszą być wysyłane bez głosu? Trochę szkoda wykasowywać głos bo już nie będzie kontekstu tylko samo mielenie buzią. RE: Tu narzekamy na Fotolię - BLADE - 2026-04-23 wysłałem ponowie trochę filmów AI z klinga i heygen, tym razem bez dźwięku i w oryginalnej niepowiększonej rozdzielczości, wszytko odrzucili, tym razem z powodu problemów technicznych których mi osobiście trudno dostrzec, no ale może gdzieś tam jakaś kropka się zawieruszyła na filmie.., a co mnie najbardziej wkurzyło - że cześć nie przyjęli tylko dlatego że ponoć mają już podobne filmy w kolekcji - i to jest ich powód odrzucenia. Mam ich gdzieś! Idę spróbować sił na pond5 RE: Tu narzekamy na Fotolię - simpson33 - 2026-04-23 Adobe nie chce żadnych prac AI które nie mają wartości dodanej w postprodukcji (jakiś dodatkowy przekaz w postaci dodanej grafiki, animacji). Odrzucają z byle powodu wszystko jak leci, czy to wideo czy obrazki. RE: Tu narzekamy na Fotolię - BLADE - 2026-04-23 Najlepiej niech zamkną możliwość wysyłania już czegokolwiek. Po tym jak odrzucili mi prawie wszystkie filmy to ich nie lubię Rozumiem argument, że może być jakaś techniczna wada, ale że mają już coś podobnego to kpina, poza tym sprawdziłem - wcale nie mają na tyle podobnych filmów żeby odrzucać (sporo się różnią) |