Stock Board - forum fotografii stockowej
Kolejka na Dreamstime - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: DreamsTime (https://stock-board.info/forum-dreamstime.html)
+--- Wątek: Kolejka na Dreamstime (/watek-kolejka-na-dreamstime.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Kolejka na Dreamstime - ajt - 2008-04-17

Czemu na Fotolia przyjęli to nie wiem, ale na Dreamstime mieli racje IMHO - wywal ten znaczek okienkowy z klawisza oraz wszelkie ikony/symbole przy gniazdach (usb na przykład), których też się potrafią czepiać i powinno być ok. No i klucz też wyczyść, co do osoby to sprawa dyskusyjna...


RE: Kolejka na Dreamstime - victoo - 2008-05-02

a mnie foty wrzucone kilka dni temu, które w dniu uploadu miały 25h czekania, dzisiaj mają już 650h czyli prawie miesiąc Icon_cheesygrin


RE: Kolejka na Dreamstime - agoxa - 2008-05-02

oczekiwanie: 876 hours - przed chwilą wrzucona fota Smile


RE: Kolejka na Dreamstime - wime - 2008-05-02

no to pieknie, ale rzeczywiscie dramat ostatnio na Dreamstime z akceptacją.
fotka wrzucona 23.04 -pozostalo 33 h do oceny (dzisiaj rano bylo 13...) ale przy waszych miesiącach to i tak pikuś Icon_wink


RE: Kolejka na Dreamstime - fotek - 2008-05-02

U mnie podobnie, wczoraj lub przedwczoraj było 14 godzin, dzisiaj 291


RE: Kolejka na Dreamstime - Wuja - 2008-05-02

Z ciekawosci opislaem fotki ktore wrzucilem dawno 22.04 i mają 13 hours. te wrzucone 22.04 maja 640 hours. A jak powszechnie wiadomo na Dreamstime liczy sie data wrzutu a nie opisania.


RE: Kolejka na Dreamstime - robgr85 - 2008-05-02

Fotolia sie nie spisała, ja też bym te fotki odesłał do domu. Na kluczu masz napisy, na klawiaturze znaczek 'windows'...

ja na Dreamstime wrzucam przez ftp i czekam aż minie trochę czasu. Potem opisuje i fotki są w kilka godzin Smile

kolejna sprawa na Dreamstime to fakt, że jeśli ktoś jest exclusive to jego fotki idą na początek kolejki. Jeśli twoje miały już np 8h a kilku fotografów wrzuciło sporo fotografii 'exclusive' to idą one na początek kolejki i Twoje muszą czekać... coś jak honorowi dawcy krwi w ośrodkach zdrowia Icon_razz


RE: Kolejka na Dreamstime - hyzop - 2008-05-02

Coś się im chyba jednak zapchało, po tygodniu czekania, gdzie co dzień czas wzrastał, dziś wskoczyło 398 godz, biorąć pod uwagę, że u nich czas liczy się 8 godz dziennie a w niedziele i święta wcale, to ho......hoooooooooo...


RE: Kolejka na Dreamstime - robgr85 - 2008-05-02

ktoś zalegał z dużą ilością plików do edycji, postanowił wyedytować w długi, wolny weekend - a pewnie moderatorzy na Dreamstime mają wolne...


RE: Kolejka na Dreamstime - rachwal - 2008-05-02

robgr85 napisał(a):ktoś zalegał z dużą ilością plików do edycji, postanowił wyedytować w długi, wolny weekend - a pewnie moderatorzy na Dreamstime mają wolne...

Np. ja ... i jakie bylo moje rozczarowanie, gdy przy 50 fotkach system powiedzial "stop" ... na ale dzis mozna dalej Smile