Stock Board - forum fotografii stockowej
Jaki aparat wybrać do fotografii stockowej? - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Sprzęt (https://stock-board.info/forum-sprzet.html)
+--- Dział: Aparaty (https://stock-board.info/forum-aparaty.html)
+--- Wątek: Jaki aparat wybrać do fotografii stockowej? (/watek-jaki-aparat-wybrac-do-fotografii-stockowej.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jaki aparat wybrać do fotografii stockowej? - hmc - 2017-02-24

Jak zdjęcia będą ostre i bez szumów to tak. Więc podstawa to niskie ISO, bo taka matrycą już przy 400 może szumieć. Statyw też się przyda, bo przy ISO 100 czasy naświetlania się wydłużą. Jak to nie pomoże, to zostaje zmniejszenie w programie rozdzielczości. Zwykle takie przeskalowanie jest w stanie uratować nie do końca idealne zdjęcie. Ale minimum to 6mpix. Bo mniejszych mogą nie przyjąć.


RE: Jaki aparat wybrać do fotografii stockowej? - Lena - 2017-02-24

Dziękuję  Icon_wink


RE: Jaki aparat wybrać do fotografii stockowej? - spyman - 2017-02-24

Startuj, startuj śmiało Smile Ludzie nawet żelazkami robią jak się ogląda prace na stokach. Robią, wstawiają i nawet sprzedają. Albo nie... czekaj... Zrezygnuj! Nie opłaca się wstawiać zdjęć na stoki!


RE: Jaki aparat wybrać do fotografii stockowej? - Lena - 2017-02-24

Jeśli nie będzie pożytecznie to i tak z pewnością będzie przyjemnie.. jak zawsze Icon_cheesygrin , dlatego nie czuję ciśnienia i cieszę się że wiosna idzie  Icon_cool Myślę, że ludzie kupują różne rzeczy.. tak jak na targu gdzie jedni kupują wyłącznie piękne, równe, błyszczące jabłka poukładane na plastikowych foremkach, a inni szukają babuleńki, co sprzedaje małe, krzywe i brudne jabłka z własnej jabłonki Icon_wink


RE: Jaki aparat wybrać do fotografii stockowej? - 55marek55 - 2017-02-24

próbować zawsze warto ale moim zdaniem będziesz miała 99% odrzutów


RE: Jaki aparat wybrać do fotografii stockowej? - GregorK - 2017-02-24

(2017-02-24, 18:43:07)55marek55 napisał(a): próbować zawsze warto ale moim zdaniem będziesz miała 99% odrzutów

zwłaszcza jak będą krzywe i brudne Icon_cheesygrin


RE: Jaki aparat wybrać do fotografii stockowej? - Lena - 2017-02-24

Nie ma jak ciepłe przyjęcie Icon_cheesygrin Na szczęście znalazło się kilka osób które pytałam o zdanie w innych miejscach i które odpowiedziały mi bardzo merytorycznie Smile Także już wiem co mam robić Smile .. i czego nie robić Smile
Pozdrawiam Smile


RE: Jaki aparat wybrać do fotografii stockowej? - bluefilter - 2017-02-24

Zapytam:
A czego się spodziewałaś?
Gdzie jest kasa tam nie ma kumpli.....


RE: Jaki aparat wybrać do fotografii stockowej? - Lena - 2017-02-24

I dokładnie tak sobie od razu pomyślałam.. że tu już chyba nie bardzo chodzi o zdjęcia  Icon_cool


RE: Jaki aparat wybrać do fotografii stockowej? - bluefilter - 2017-02-24

Już w piaskownicy jest rywalizacja o łopatkę i wiaderko.... o piasku nie wspomnę.
A w pewnym stanie to już lustro nie jest potrzebne....
Resztę sobie dopowiedz.
Miłego.