Stock Board - forum fotografii stockowej
Akceptacja zdjęć w Fotolia - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Akceptacja zdjęć w Fotolia (/watek-akceptacja-zdjec-w-fotolia.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - mskorpion - 2013-10-23

Nie przesadzajcie, na każdym stocku potrafią odrzucić z wyssanym z palca powodem, na Shutterstocku też. A jakoś nikt nie przestaje tam ładować Smile


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - fotorince - 2013-10-23

Owszem...ale co innego odrzut raz na jakiś czas z powodu wyssanego z palca a co innego 40% takich odrzutów.


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - mskorpion - 2013-10-23

Stocki kierują się przede wszystkim własnym interesem, nie zawsze jest on zbieżny z naszym...


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - Claudia - 2013-10-23

(2013-10-23, 17:04:36)fotorince napisał(a): Bo fotolii coś sie pomieszało od jakiegoś czasu....kiedyś przyjmowali mi podobnie do innych stocków czyli 95-98% akceptacji....teraz to jakaś porachaIcon_frown....może wskaźnik akceptacji sięga 60%,nie więcej.
Nosz wiele można mi zarzucić ale na pewno nie to że nie wiem co to szum na zdjęciach lub co to ostrość.
A ostatnio dorzucili mi nowy powód-niekomercyjne pliki.
Jakoś wszędzie sie sprzedają ( o przepraszam na Alamy nieIcon_cheesygrin ) a u nich szumią,nieostre albo niekomercyjneIcon_cheesygrin

Powoli tracę chęci na wrzucanie tam czegokolwiek.

No dokładnie, miałam tak samo kiedyś - akceptacja z palcem w ... ;p a od jakiegoś czasu - długiego - to najgorszy z banków pod względem akceptacji. Mi ze wszystkich teraz zdj przyjęli tylko biały mur. Biały mur?! jakby ich nie mieli dziesiątek murów obecnie :/ a miałam bardziej unikatowe zdj.


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - fotorince - 2013-10-23

(2013-10-23, 18:35:03)mskorpion napisał(a): Stocki kierują się przede wszystkim własnym interesem, nie zawsze jest on zbieżny z naszym...

Masz rację...ale z taką polityką wróżę im przyszłość istocka;]


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - mskorpion - 2013-10-23

Jeżeli miałbym porównywać, są gorsze stocki od istocka... i mimo wszystko ciągle istnieją


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - fotek - 2013-10-23

Dziwne rzeczy opowiadacie. U mnie łykaja prawie wszystko... wyjątkiem były krajobrazy zimowe z Tatr - odwalili wszytkie bo maja juz sporo podobnych i lepszych.
PS. wrzucalem partiami, po 2-3 w paczce

Może akurat macie zdjęcia, które traktuja tak, jak moje krajobrazy?


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - monoimposm - 2013-10-23

Mi też ostatnio na fotolii odrzucili za podobne. A ja głupi się naszukałem podobnych, żeby keywordy podpatrzeć i jakoś k...a nie znalazłem. A oni spojrzeli na moje zdjęcia i już wiedzą że mają takie same i uwalili mi wszystkie. Wrrrrrr. Z resztą na fotolii sprzedaż też mi spadła w tym miesiącu. Ba... w tym miesiącu na Bigstocku i na 123rf mam lepsze zarobki niż na fotolii!!


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - fotorince - 2013-10-23

Mi Sławku pojechali równo po: tłach,landszaftach,ludziach i goliźnie....jeszcze tam jestem i daje im szanseIcon_cheesygrin ale do czasu dzban wode nosiIcon_wink

P.S po nocnych też;]


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - fotek - 2013-10-23

Widzisz Tomku, przyczyna lezy tu: "...po prostu mi się kurwa nie chce."