Stock Board - forum fotografii stockowej
Akceptacja zdjęć w Fotolia - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Akceptacja zdjęć w Fotolia (/watek-akceptacja-zdjec-w-fotolia.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - Nightman - 2013-08-27

masz na myśli ten z IS ?


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - canion1 - 2013-08-27

nie , raczej coś w stylu DT. zeby przyciąć megaseri gdzie trzeba konkursów żeby znależć 5 szczegółów którymi róznią sie sąsiednie kadry


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - Nightman - 2013-08-27

Tylko, że ten kij ma dwa końce, długa seria tych samych zdjęć/ujęć powoduje rozbicie DL i zamiast promować konkretne zdjęcie jest się dla siebie konkurencją a co za tym idzie spada siła nabywcza zdjęć i sesji takiego autora. Później zdziwienie na forum, że całe serie zdjęć przepadają bez echa.


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - claraveritas - 2013-08-28

fotolia najwyraźniej nie lubi zdjec o temetyce przyrodniczej, wczoraj odrzucili paczke z Wolinskiego Parku ..zaś na SS: 10/10


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - Scorpion_PL - 2013-09-20

Tak samo mam z górami, ale wrzucam do bólu, jak trafi na innego gościa to często przechodzą. Przynajmniej część.


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - Claudia - 2013-10-23

Jak mnie już wkurza ta fotolia!! Odrzucają całe paczki i zostawiają jedno lub dwa zdj. I tak już nie wiem od kiedy. Doczepiają się do wszystkich zdjęć z powodami na zmianę. W paczce ok 45 zaakceptowane 1. Podczas kiedy inne banki nie pogardziły. Chyba przestane tracić na nich czas, bo to co wyprawiają od pewnego czasu jest chore.

Chyba że mam bana i nic o tym nie wiem :/


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - Ariene - 2013-10-23

Że też macie cierpliwość Icon_wink


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - Claudia - 2013-10-23

hihi, no co jakiś czas jak ból poprzedniego razu przeminął z wiatrem, ładuję kolejną paczkę - i znowu chlis chlis po twarzy i jedno zdjęcie lub dwa na otarcie łez - ot i tak działa fotolia.


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - fotorince - 2013-10-23

Bo fotolii coś sie pomieszało od jakiegoś czasu....kiedyś przyjmowali mi podobnie do innych stocków czyli 95-98% akceptacji....teraz to jakaś porachaIcon_frown....może wskaźnik akceptacji sięga 60%,nie więcej.
Nosz wiele można mi zarzucić ale na pewno nie to że nie wiem co to szum na zdjęciach lub co to ostrość.
A ostatnio dorzucili mi nowy powód-niekomercyjne pliki.
Jakoś wszędzie sie sprzedają ( o przepraszam na Alamy nieIcon_cheesygrin ) a u nich szumią,nieostre albo niekomercyjneIcon_cheesygrin
Moim zdaniem są po prostu niesprawiedliwi (tak wiem wiem,jak chce sprawiedliwości to mam iść do sąduIcon_cheesygrin ) i nieobiektywni-robią co chcą,ot taka samowolka.
Powoli tracę chęci na wrzucanie tam czegokolwiek.


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - MattZ90 - 2013-10-23

Dlatego ja tam wrzucam tylko jakieś banalne ilustracje które od czasu do czasu schodzą, a które w 98% są przyjmowane Icon_razz