Stock Board - forum fotografii stockowej
Akceptacja zdjęć w Fotolia - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Akceptacja zdjęć w Fotolia (/watek-akceptacja-zdjec-w-fotolia.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - mattom - 2013-05-09

Sprawa ostrości to jest można powiedzieć dyskusyjna jeden widzi lepiej drugi gorzej Smile, ale jeżeli odrzucają z powodu ochrony praw wartości intelektualnej, a jedynym elementem który można by ewentualnie chronić to jest pałac Wojanów, a później przyjmują to problem raczej tkwi w interpretacji co można fotografować i sprzedawać a co nie. Wydaje się, że powinni mieć to jasno doprecyzowane.


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - KAPA - 2013-05-09

odrzucają jak zwietrzą, że artysta był bez czapki i odrzucają jak się zorientują, że artysta był w czapce.
Taki już smutny los artysty Icon_cheesygrin


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - Claudia - 2013-05-09

Mnie Fotolia irytuje pod względem akceptacji jak mało który bank. Oprócz odrzutów, gdzie powód jest do wyboru, odrzucili mi zdjęcie, którego nie mieli prawa, bo nie miało żadnego błędu. Pierwszy raz wyślę im zdjęcie jeszcze raz i zobaczymy co powiedzą. Tym razem poziom akceptacji miałam dobry, odrzuty to w sumie similar. Ale i tak, ciężko się przepchać do nich czasem Smile


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - michalganski - 2013-05-09

(2013-05-09, 12:39:02)Claudia napisał(a): Tym razem poziom akceptacji miałam dobry, odrzuty to w sumie similar.

no ja dlatego dziś się uśmiechnąłem. Też akceptacje są raczej na wyskim poziomie, a tu dziś strzał 100% odrzutu. Ewidentnie inspektor wstał lewą nogą. Ale nie narzekam. Ja artysta hobbysta jestem Icon_wink


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - michalganski - 2013-05-09

pocieszające, że Shutterstock przyjmuje mi teksturki, a z tego co czytam forum, nie wszyscy mają to szczęście Icon_razz
fotolia jak ich nie chce to niech nie bierze :/


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - mattom - 2013-05-09

Tak jeszcze a propo ostrości, to wystawiłem takie zdjęcie imbiru na tle czarnym i płótnie i przeszły, jak dodałem na tle białym (dokładnie to samo co na czarnym) to już było nieostre Smile To chyba tak losowo przypada.


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - SHaiith - 2013-05-09

Inspektor tła nie mógł dostrzec Smile


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - michalganski - 2013-05-09

(2013-05-09, 14:13:23)SHaiith napisał(a): Inspektor tła nie mógł dostrzec Smile

a może i tak. ale winieta była Icon_cheesygrin


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - Claudia - 2013-05-09

(2013-05-09, 13:18:04)hlynur napisał(a): moim oczętom ukazały się przerażające emilki z odrzuceniem 92 zdjęć.
Powód odrzuceń był zawsze taki sam...............

Hlynur no niestety, ale tak to wygląda na Fotolii - a powód odrzutu masz do wyboru Icon_wink


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - michalganski - 2013-05-11

To tak z ciekawości dodam, że wczoraj 66/66 przyjęte. W tym teksturki. Loteria na fotolii.