Stock Board - forum fotografii stockowej
Akceptacja zdjęć w Fotolia - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: Fotolia (https://stock-board.info/forum-fotolia.html)
+--- Wątek: Akceptacja zdjęć w Fotolia (/watek-akceptacja-zdjec-w-fotolia.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - Claudia - 2013-01-25

Hm to by nieco wyjaśniało. Ja wrzuciłam wyjątkowo ponad 100 zdjęć. To se jeszcze poczekam a potem pewnie się rozczaruje, bo to są tylko dwa tematy Icon_cheesygrin


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - bwl - 2013-01-25

Mi rozpatrzyli mały procent i co ciekawe było trochę odrzuconych co na fotolii nie zdarzało się często...


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - lukasz8881 - 2013-01-26

ostatnio coraz więcej odrzucają zdjęć


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - Claudia - 2013-01-26

No i doczekałam się. Odrzucili prawie wszystko :/ napisali powody do wyboru. Bzdura to jest, bo wszystkie banki przyjęły mi wszystko i te zdjęcia się sprzedają. Powoli irytuje mnie ta Fotolia. Wymyślają jak nienormalni - uzupełniłam temat, który u nich też się dobrze sprzedaje. Zrobiłam lepsze zdjęcia i różnorodne. To nie. Być może będę po trochu upychać te zdjęcia z innymi. Pewnie w mniejszych paczkach by mi je przyjęli bez gadania. Ehhh ...


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - hmc - 2013-01-26

U mnie w końcu rozpatrzyli. Tym razem przeszły, ale ostatnio ciekawsze (wg. mnie) odrzucali. Wiec to trochę taka loteria.


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - borzywoj - 2013-01-28

u mnie czas oczekiwania na rozpatrzenie to dokładnie tydzień. Ale z to mało odrzutów - póki co Icon_wink


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - harley_ - 2013-01-28

ja wrzuciłem na raz kilkadziesiąt szt. i mi akceptują po 2-3 szt. co 2 dni. jeszcze im trochę zostało.


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - serav - 2013-03-03

Szlak mnie trafia po prostu. Zatwierdzają zdjęcia. Wiszą one ponad miesiąc i nagle przysyłają mi powiadomienie że są problemy z MR. Macie tak podobnie ? Czy tam automat te zdjęcia zatwierdza czy człowiek?


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - Gubcio - 2013-03-05

(2013-03-03, 15:55:16)serav napisał(a): Wiszą one ponad miesiąc i nagle przysyłają mi powiadomienie że są problemy z MR. Macie tak podobnie ?

No cóż ponownie przesyłam na fotolię po 3 latach przerwy. Zdjęcia przesyłam w paczkach po około 100 szt. i są one akceptowane po 2-4 dniach. Problemów z MR'ami nie mam, a korzystam z MR'ów uniwersalnych. A co do tego kto sprawdza to zdecydowanie człowiek.


RE: Akceptacja zdjęć w Fotolia - rpd - 2013-03-05

u mnie wygląda to tak, że zdjęcia aranżowane, niby studyjne są akceptowane szybko a reszta z tej samej paczki potrafi wisieć kilka dni dłużej. Chociaż nie ma reguły, na początku roku raz czekałem chyba 11 dni, teraz jakby lepiej, do tygodnia wszystkie zdjęcia są sprawdzone